Raspored ispita

SEPTEMBARSKI POPRAVNI ISPITNI TERMINI

13.09. – 25.09.2021.

(Svi ispiti će se održavati u prostorijama Akademije dramskih umjetnosti

NAZIV PREDMETA DATUM VRIJEME
Svjetsko pozorište i drama 13.09.2021. 09:00
Gluma IV 14.09.2021. 14:00
Tehnika glasa V 15.09.2021. 10:00
Tehnika glasa VI 16.09.2021. 10:00
Radio produkcija III 16.09.2021. 10:00
Radio produkcija IV 16.09.2021. 11:00
Pozorišna produkcija III 16.09.2021. 12:00
Scenski govor II 16.09.2021. 10:00
Tehnika glasa II 17.09.2021. 10:00
Scenski govor V 17.09.2021. 10:30
Scenski govor VI 20.09.2021. 10:00
Gluma II 21.09.2021. 10:00
Gluma I 22.09.2021. 10:00
Scenografija, kostimografija, šminka i sc. prostori 22.09.2021. 11:00
Scenografija, kostimografija, maska i sc. pr. 22.09.2021. 10:00
Grafičko oblikovanje izd. prod. 23.09.2021. 11:00
Izlagačka likovna prod. djelatnost 23.09. 2021. 11.30
Teorija i historija južnoslovenske pozor. prod. 23.09.2021. 11:00
Južnoslovensko npozorište i drama II (gluma) 23.09.2021. 12:00
Sociologija umjetnosti 23.09.2021. 13:00
Metodologija naučno-istraživačkog i umjetničkog rada (II ciklus) 23.09.2021. 12:30
Scenski pokret VI 24.09.2021. 11:00
Južnoslovensko pozorište i drama IV (produkcija) 24.09.2021. 11:00

 

Prodekan za nastavu i studentska pitanja:

Damir Mahmutović, MA, docent

 

 

 

 

Septembarski – redovni – ispitni rok

 

AKADEMIJA DRAMSKIH UMJETNOSTI U TUZLI

STUDIJSKI PROGRAMI: PRODUKCIJA I GLUMA

Naziv predmeta: Datum ispita: Vrijeme: Mjesto: Nastavnik:
Gluma VI 03.09.2021.

15.00h

Svjetsko pozorište i drama 02.09.2021. 09:00h
Scenski govor V 27.08.2021. 10.00h
Scenski govor II 01.09.2021. 09:00h
Scenski govor VI 01.09.2021. 10.00h
Gluma I
01.09.2021. 10.30h
Gluma II 31.08.2021. 11.00.h
Scenski pokret VI 25.08.2021. 11.00h
Menadžment u kulturi  I 03.09.2021. 10.00h
Menadžment u kulturi  III 03.09.2021. 11.00h
Filmska i TV produkcija IV 03.09.2021. 12.00h
Pozorišna produkcija IV 02.09.2021. 10.00h
Tehnika glasa V 02.09.2021. 10.00h
Tehnika glasa VI 02.092021. 11.00h
Tehnika glasa II 03.09.2021. 10.00h
Scenografija, kostimografija, šminka i scenski prostori 03.09.2021. 09.00h
Scenografija, kostimografija, maska i maska prostori
03.09.2021 10.00h
Izlagačka likovna produkcijska djelatnost 02.09.2021. 09.00h
Grafičko oblikovanje izdavačke produkcije
02.09.2021. 10.00h

 

 

 

 

Junsko-julski ispitni rok

Popravni ispitni termini

AKADEMIJA DRAMSKIH UMJETNOSTI U TUZLI

STUDIJSKI PROGRAMI: PRODUKCIJA I GLUMA

Naziv predmeta: Datum ispita: Vrijeme: Mjesto: Nastavnik:
Scenski pokret II 12.07.2021.

11.00h

Vježbaonica br. 2 Baisa Bakin
Scenografija, kostimografija, šminka I scenski prostori 12.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Scenske igre I 13.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 3 Baisa Bakin
Radio produkcija IV 13.07.2021. 10:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Pozorišna produkcija IV 13.07.2021. 12:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Menadžment u kulturi III 14.07.2021. 10:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Filmska i TV produkcija IV 14.07.2021. 12:00h Učionica br.1 Zoran Pavljašević
Scenski pokret VI 14.07.2021. 11.00h Vježbaonicabr. 3 Baisa Bakin
Gluma X 14.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 1 Sanela Babić
Scenski govor II 15.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 2 Damir Mahmutović
Teorija i historija južnoslovenske drame 15.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Južnoslovensko pozorište i drama II (gluma) 15.07.2021. 12:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Sociologija umjetnosti 15.07.2021. 13:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Metodologija naučno istraživačkog i umjetničkog rada (II ciklus) 15.07.2021. 12.30h Vježbaonica br. 1 Srđan Vukadinović
Scenski govor VI 16.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 3 Damir Mahmutović
Južnoslovensko pozorište i drama II (prod.) 16.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Gluma II 19.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 2 Jasmina Čelebić Tanović
Gluma VI 19.07.2021. 18:00h Vježbaonica br. 3 Damir Altumbabić
Izlagačka likovna produkcijska djelatnost 19.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Tehnika glasa IX 19.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 1 Lejla Teskeredžić
Tehnika glasa V 19.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 1 Lejla Teskeredžić
Tehnika glasa II 21.07.2021. 11.00h Vježbaonica br. 2 Damir Mahmutović
Tehnika glasa VI 21.07.2021. 13:00h Vježbaonica br.1 Asim Horozić
Grafičko oblikovanje izdavačke produkcije 22.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Gluma I 22.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 2 Jasmina Čelebić Tanović
Svjetsko pozorište i drama I

22.07.2021.

10:00

Učionica br. 1

Srđan Vukadinović

Damir Altumbabić

Termini ispita – ljetni semestar ak. 2020/21.

Junsko-julski ispitni rok

Datum: Naziv predmeta: Vrijeme i mjesto: Odgovorni nastavnik:
21.06. Scenske igre II 12:00h vježbaonica br.3 Baisa Bakin
21.06. Elementi filma 11:00h učionica br.1 Irfan Kasumović
21.06. Tehnika glasa X 10:00h vježbaonica br.1 Irfan Kasumović
22.06. Scenske umjetničke vještine IV 12:00h vježbaonica br 1 Baisa Bakin
22.06. Tehnika glasa II 10:00h vježbaonica br 2 Damir Mahmutović
22.06. Tehnika glasa VI 11:00h vježbaonica br 2 Asim Horozić
23.06. Scenski pokret II 12:00h vježbaonica br 2 Baisa Bakin
25.06. Scenski govor II 11:00h vježbaonica br 2 Damir Mahmutović
25.06. Scenski pokret VI 12:00h vježbaonica br 3 Baisa Bakin
25.06. Gluma X 12:00h vježbaonica br 1 Sanela Babić
28.06. Grafičko oblikovanje izd.produkcije 09:00h učionica br 1 Maja Dedić
28.06. Izlagačka likovna prod. djelatnost 10:00h učionica br 1 Maja Dedić
29.06. Scenografija, kostimograf. šminka i sc. prostori 09:30h učionica br 1 Maja Dedić
29.06. Radio produkcija IV 10:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
29.06. Pozorišna produkcija IV 12:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06 Menadžment u kulturi III 10:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06. Filmska i TV produkcija 12:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06. Scenski govor VI 19:00h Velika pista kampusa Damir Mahmutović
01.07. Scenski pokret X 12:00h vježbaonica br 1 Baisa Bakin
01.07. Gluma II 18:00h vježbaonica br 2 Jasmina Čelebić Tanović
01.07. Teorija i historija južnosl. poz. Produkcije 11:00h učionica 1 Srđan Vukadinović
01.07. Južnoslovensko poz. i drama II (gluma) 12:00 učionica 1 Srđan Vukadinović
01.07. Sociologija umjetnosti 13:00h učionica br 1 Srđan Vukadinović
01.07. Metodologija naučno istraživačkog I umjetničkog rada II ciklus – produkcija 12:30h učionica br 1 Srđan Vukadinović
02.07. Gluma VI 18:00h Teatar kabare Tuzla Damir Altumbabić
02.07. Južnoslovensko poz. i drama II (produkcija) 11:00h učionica br 1 Srđan Vukadinović

Prodekan za nastavu i studentska pitanja:

Damir Mahmutović, MA, docent

Ispitni termini zimski semestar 19-20