Raspored ispita

Junsko-julski ispitni rok

Popravni ispitni termini

AKADEMIJA DRAMSKIH UMJETNOSTI U TUZLI

STUDIJSKI PROGRAMI: PRODUKCIJA I GLUMA

Naziv predmeta: Datum ispita: Vrijeme: Mjesto: Nastavnik:
Scenski pokret II 12.07.2021.

11.00h

Vježbaonica br. 2 Baisa Bakin
Scenografija, kostimografija, šminka I scenski prostori 12.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Scenske igre I 13.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 3 Baisa Bakin
Radio produkcija IV 13.07.2021. 10:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Pozorišna produkcija IV 13.07.2021. 12:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Menadžment u kulturi III 14.07.2021. 10:00h Učionica br. 1 Zoran Pavljašević
Filmska i TV produkcija IV 14.07.2021. 12:00h Učionica br.1 Zoran Pavljašević
Scenski pokret VI 14.07.2021. 11.00h Vježbaonicabr. 3 Baisa Bakin
Gluma X 14.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 1 Sanela Babić
Scenski govor II 15.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 2 Damir Mahmutović
Teorija i historija južnoslovenske drame 15.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Južnoslovensko pozorište i drama II (gluma) 15.07.2021. 12:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Sociologija umjetnosti 15.07.2021. 13:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Metodologija naučno istraživačkog i umjetničkog rada (II ciklus) 15.07.2021. 12.30h Vježbaonica br. 1 Srđan Vukadinović
Scenski govor VI 16.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 3 Damir Mahmutović
Južnoslovensko pozorište i drama II (prod.) 16.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Srđan Vukadinović
Gluma II 19.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 2 Jasmina Čelebić Tanović
Gluma VI 19.07.2021. 18:00h Vježbaonica br. 3 Damir Altumbabić
Izlagačka likovna produkcijska djelatnost 19.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Tehnika glasa IX 19.07.2021. 12:00h Vježbaonica br. 1 Lejla Teskeredžić
Tehnika glasa V 19.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 1 Lejla Teskeredžić
Tehnika glasa II 21.07.2021. 11.00h Vježbaonica br. 2 Damir Mahmutović
Tehnika glasa VI 21.07.2021. 13:00h Vježbaonica br.1 Asim Horozić
Grafičko oblikovanje izdavačke produkcije 22.07.2021. 11:00h Učionica br. 1 Maja Dedić
Gluma I 22.07.2021. 11:00h Vježbaonica br. 2 Jasmina Čelebić Tanović
Svjetsko pozorište i drama I

22.07.2021.

10:00

Učionica br. 1

Srđan Vukadinović

Damir Altumbabić

Termini ispita – ljetni semestar ak. 2020/21.

Junsko-julski ispitni rok

Datum: Naziv predmeta: Vrijeme i mjesto: Odgovorni nastavnik:
21.06. Scenske igre II 12:00h vježbaonica br.3 Baisa Bakin
21.06. Elementi filma 11:00h učionica br.1 Irfan Kasumović
21.06. Tehnika glasa X 10:00h vježbaonica br.1 Irfan Kasumović
22.06. Scenske umjetničke vještine IV 12:00h vježbaonica br 1 Baisa Bakin
22.06. Tehnika glasa II 10:00h vježbaonica br 2 Damir Mahmutović
22.06. Tehnika glasa VI 11:00h vježbaonica br 2 Asim Horozić
23.06. Scenski pokret II 12:00h vježbaonica br 2 Baisa Bakin
25.06. Scenski govor II 11:00h vježbaonica br 2 Damir Mahmutović
25.06. Scenski pokret VI 12:00h vježbaonica br 3 Baisa Bakin
25.06. Gluma X 12:00h vježbaonica br 1 Sanela Babić
28.06. Grafičko oblikovanje izd.produkcije 09:00h učionica br 1 Maja Dedić
28.06. Izlagačka likovna prod. djelatnost 10:00h učionica br 1 Maja Dedić
29.06. Scenografija, kostimograf. šminka i sc. prostori 09:30h učionica br 1 Maja Dedić
29.06. Radio produkcija IV 10:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
29.06. Pozorišna produkcija IV 12:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06 Menadžment u kulturi III 10:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06. Filmska i TV produkcija 12:00h učionica br 1 Zoran Pavljašević
30.06. Scenski govor VI 19:00h Velika pista kampusa Damir Mahmutović
01.07. Scenski pokret X 12:00h vježbaonica br 1 Baisa Bakin
01.07. Gluma II 18:00h vježbaonica br 2 Jasmina Čelebić Tanović
01.07. Teorija i historija južnosl. poz. Produkcije 11:00h učionica 1 Srđan Vukadinović
01.07. Južnoslovensko poz. i drama II (gluma) 12:00 učionica 1 Srđan Vukadinović
01.07. Sociologija umjetnosti 13:00h učionica br 1 Srđan Vukadinović
01.07. Metodologija naučno istraživačkog I umjetničkog rada II ciklus – produkcija 12:30h učionica br 1 Srđan Vukadinović
02.07. Gluma VI 18:00h Teatar kabare Tuzla Damir Altumbabić
02.07. Južnoslovensko poz. i drama II (produkcija) 11:00h učionica br 1 Srđan Vukadinović

Prodekan za nastavu i studentska pitanja:

Damir Mahmutović, MA, docent

Ispitni termini zimski semestar 19-20