Raspored predavanja

Raspored predavanja i vježbi –  (akademska 2018/2019) – Studijski program Gluma – I ciklus studija

I godina – ljetni semestar

Vrijeme Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
10.00 Tehnika glasa II  P
vježbaonica 1
Lejla Teskeredžić,
redovni profesor
Scenski govor II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Scenske umjetničke vještine II  V
vježbaonica 3
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
11.00  Tehnika glasa II  P
vježbaonica 1
Lejla Teskeredžić,
redovni profesor
Scenski govor II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Scenske umjetničke vještine II  P
vježbaonica 3
Baisa Bakin,
redovni profesor
Scenski pokret II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
12.00 Scenski govor II  P
vježbaonica 3
Vlado Kerošević,
redovni profesor
Tehnika glasa  II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Sociologija umjetnosti  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
13.00 Scenski pokret II  P
vježbaonica 3
Baisa Bakin,
redovni profesor
Sociologija umjetnosti  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
14.00 Scenski pokret II  P
vježbaonica 3
Baisa Bakin,
redovni profesor
Scenski govor II  P
vježbaonica 3
Damir Mahmutović,
MA, docent
Sociologija umjetnosti  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
15.00 Sociologija umjetnosti  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
16.00 Gluma II  P
vježbaonica 3
Mr. sc. Damir Altumbabić, vanredni profesor

Gluma II  P
vježbaonica 3 
Mr. sc. Damir
Altumbabić, vanr. prof.
Gluma II  P
vježbaonica 3 
Mr. sc. Damir
Altumbabić, vanr. prof.
Gluma II  P
vježbaonica 3 
Mr. sc. Sanela Babić,
vanredni profesor
Gluma II  P
vježbaonica 3 
Damir Mahmutović,
MA, docent
17.00 Gluma II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Gluma II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Gluma II  P
vježbaonica 3 
Damir Mahmutović,
MA, docent
18.00 Gluma II  V
vježbaonica 3
Emina Goletić, MA,
viši asistent

Raspored predavanja i vježbi –  (akademska 2018/2019) – Studijski program Gluma – I ciklus studija

III godina – ljetni semestar

Vrijeme Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
9.00 Tehnika glasa VI V
vježbaonica 1
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Tehnika glasa VI P
vježbaonica 1
Lejla Teskeredžić,
redovni profesor
Scenski govor VI  V
vježbaonica 2
Emina Goletić, MA,
viši asistent 
10.00 Tehnika glasa VI P
vježbaonica 1
Mr. sc. Sanela Babić,
vanredni profesor
Scenski govor VI  V
vježbaonica 2
Emina Goletić, MA,
viši asistent 
Južnoslavensko pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
11.00 Scenski govor VI  P
vježbaonica 2
Vlado Kerošević,
redovni profesor
Scenske igre   P
vježbaonica 2
Baisa Bakin,
redovni profesor
Južnoslavensko pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
12.00 Scenske igre   V
vježbaonica 2
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Scenski pokret VI  P
vježbaonica 2
Baisa Bakin,
redovni profesor
Scenski pokret VI  V
vježbaonica 2
Emina Goletić, MA,
viši asistent 
13.00 Scenski govor VI  P
vježbaonica 2
Damir Mahmutović,
MA, docent
Scenski pokret VI  P
vježbaonica 2
Baisa Bakin,
redovni profesor
14.00 Južnosl. pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
15.00 Južnosl. pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
16.00 Gluma VI  P
vježbaonica 2
Vlado Kerošević,
redovni profesor
Gluma VI  V
vježbaonica 2
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Gluma VI  P
vježbaonica 2
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
Gluma VI  P
vježbaonica 2
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
Gluma VI  P
vježbaonica 2 
Mr. sc. Sanela Babić,
vanredni profesor
17.00 Gluma VI  V
vježbaonica 2
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Gluma VI  V
vježbaonica 2
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Gluma VI  P
vježbaonica 2
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
Gluma VI  P
vježbaonica 2 
Mr. sc. Sanela Babić,
vanredni profesor

Raspored predavanja i vježbi –  (akademska 2018/2019) – Studijski program Produkcija – I ciklus studija

II godina – ljetni semestar

Vrijeme Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak  Petak
9.00 Radio produkcija IV  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Scenografija, kostimografija, šminka i scenski prostori   P
učionica 1
Dr. sc. Maja Dedić, vanr. prof.
Menadžment u kulturi III  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
10.00 Radio produkcija IV  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Scenografija, kostimografija, šminka i scenski prostori   P
učionica 1
Dr. sc. Maja Dedić, vanr. prof.
Menadžment u kulturi III  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Teorija i historija južnoslavenske produkcije  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
 Teorija i historija južnosl. produkcije V
učionica 1
Elvin Mehinović, stručnjak iz prakse
11.00 Scenske umjetničke vještine IV  P
vježbaonica 1
Baisa Bakin,
redovni profesor
Teorija i historija južnoslavenske produkcije   P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Teorija i historija južnoslavenske produkcije V
vježbaonica 1
Elvin Mehinović, stručnjak iz prakse
Teorija i historija južnoslavenske produkcije  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
Teorija i historija južnosl. produkcije V
učionica 1
Elvin Mehinović, stručnjak iz prakse
12.00 Scenske umjetničke vještine IV  V
vježbaonica 1
Emina Goletić, MA,
viši asistent
Teorija i historija južnoslavenske produkcije   P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Teorija i historija južnoslavenske produkcije V
vježbaonica 1
Elvin Mehinović, stručnjak iz prakse
Južnosl. pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
13.00 Teorija i historija južnoslavenske produkcije V
vježbaonica 1
Elvin Mehinović, stručnjak iz prakse
Južnosl. pozorište i drama II  P
učionica 1
Dr. sc. Srđan Vukadinović,
redovni profesor
Scenografija, kostimografija, šminka i scenski prostori   P
vježbaonica 1
Damir Mahmutović,
MA, docent
14.00 Menadžment u kulturi III  V
vježbaonica 1
Scenografija, kostimografija, šminka i scenski prostori   P
vježbaonica 1
Damir Mahmutović,
MA, docent
15.00 Menadžment u kulturi III  V
vježbaonica 1
Radio produkcija IV  V
učionica 1
16.00 Radio produkcija IV  V
učionica 1

Raspored predavanja i vježbi –  (akademska 2018/2019) – Studijski program Produkcija

IV godina – ljetni semestar

Vrijeme Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
8.00 Elementi filma    V
učionica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Izlagačka likovna djelatnost  P
vježbaonica 1
Dr. sc. Maja Dedić, vanr. prof.
9.00 Elementi filma    V
učionica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Grafičko oblikovanje izdavačke produkcije    P
vježbaonica 1
Dr. sc. Maja Dedić, vanr. prof.
Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
10.00 Elementi filma     V
učionica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Elementi filma    P
učionica 1
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
11.00 Pozorišna produkcija IV  P
učionica 1
  Zoran Pavljašević, MA, docent
Elementi filma    P
učionica 1
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
 Filmska i TV produkcija   P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
 Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
12.00 Pozorišna produkcija IV  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Elementi filma    P
učionica 1
Dr. sc. Jasmina Čelebić
Tanović, vanr. prof.
Filmska i TV produkcija   P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
Završni rad I ciklusa studija  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
13.00 Završni rad I ciklusa studija  P
učionica 1
Zoran Pavljašević, MA, docent
Grafičko oblikovanje izdavačke produkcije  V
učionica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistentNaida Uzunović, viši asistent
Izlagačka likovna djelatnost  P
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent
 Filmska i TV produkcija   P
vježbaonica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
Pozorišna produkcija IV  V
učionica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
14.00  Filmska i TV produkcija   P
vježbaonica 1
Naida Uzunović, viši asistent
Pozorišna produkcija IV  V
učionica 1
Naida Uzunović, viši asistent

 

Raspored predavanja i vježbi –  (akademska 2018/2019) – Studijski program Gluma – II ciklus studija

Vrijeme Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
9.00 Tehnika glasa X    P
vježbaonica 1
Lejla Teskeredžić,
redovni profesor
10.00 Tehnika glasa X    P
vježbaonica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
11.00 Scenski govor X  P
vježbaonica 1
Vlado Kerošević,
redovni profesor
12.00 Scenski govor X  V
vježbaonica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
13.00 Gluma X    P
vježbaonica 1
Vlado Kerošević,
redovni profesor
14.00 Gluma X    V
vježbaonica 1
Irfan Kasumović,
MA, viši asistent
15.00 Gluma – Završni rad   V
vježbaonica 1
Emina Goletić, MA,
viši asistent
16.00 Gluma – Završni rad   V
vježbaonica 1
Emina Goletić, MA,
viši asistent
17.00 Gluma – Završni rad   P
vježbaonica 1
Mr. sc. Damir Altumbabić, vanredni profesor
18.00 Gluma – Završni rad   P
vježbaonica 1
Mr. sc. Damir Altumbabić, vanredni profesor